KONTAKT

Zadzwoń lub prześlij zapytanie o ofertę!

+48 602 660 880

+48 604 660 110

norel@norel.gda.pl

MÓWIĄ O NAS

„Fachowe doradztwo, terminowość i rzetelność wykonywanych prac oraz zachowanie dyskrecji, to podstawowe cechy wyróżniające firmę na tle konkurencji.”

Bogdan Rączkowski
autor podręcznika „BHP w praktyce”

CERTYFIKATY

intellio – szkolenie z zakresu monitoringu IP, organizowane przez firmę Fortec

cert_Intellio

Budujesz Dom, Szeregowiec, Bliźniak, urządzasz Lokal, a może jesteś Deweloperem? Szukasz wykonawcy instalacji elektrycznej?*

Oferta firmy NOREL skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych, jak i firm. Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach służących wzrostowi komfortu i bezpieczeństwa w domu i w pracy.

Proponujemy ofertę pełną, od przygotowania dokumentacji projektowej, poprzez okablowanie, montaż i uruchomienie urządzeń, pomiary parametrów sprzętu i sieci, aż po dokumentację powykonawczą uzupełnioną o niezbędne protokoły odbiorowe.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji:

– Oferujemy sprzęt sprawdzony i o ustalonej renomie. Dlatego w naszych specyfikacjach zawsze znajdziecie Państwo precyzyjnie określone modele urządzeń.

– Nie oszczędzamy na niewidocznych, ale istotnych dla systemu elementach. Zastosowane okablowanie jest markowe i pochodzi z pewnego źródła, a wszystkie elementy poboczne są wysokiej jakości, ponieważ każdy system jest tak pewny, jak jego najsłabsze ogniwo.

– Bardzo poważnie traktujemy kwestie serwisu i obsługi gwarancyjnej. Współpraca z jednostkami wojskowymi, więziennictwa czy przemysłu rafineryjnego wymusiła na nas wdrożenie najwyższych standardów, które zostały przeniesione na całą działalność firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić nawet kilkugodzinny gwarantowany czas usunięcia awarii, a standardem jest obsługa zgłoszenia gwarancyjnego w czasie 2-3 dni roboczych.

Jeżeli przymierzacie się Państwo do budowy domu jednorodzinnego, zaproponujemy rozwiązanie, które już na wczesnym etapie uwzględni system alarmowy, monitoringu, domofonowy, sterowania bramą wjazdową, nawadnianiem, rekuperatorem, wentylacją, fotowoltaikę i inne nowoczesne systemy. Pokażemy, jak zrobić to ekonomicznie, gdzie można zaoszczędzić, a na czym oszczędzać nie warto… Na wykonane przez nas okablowanie instalacji elektrycznych dajemy 5 lat gwarancji!

Wykonujemy również instalacje dla domów inteligentnych. Przykładowe wyceny automatyki znajdziecie Państwo w innej ofercie promocyjnej: Systemy inteligentne .

Współpracujemy z wieloma znanymi markami z branży gastronomicznej, odzieżowej i sportowej. Obsługujemy te lokale w pełnym zakresie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych i systemów zabezpieczeń. Na terenie Polski północnej, a nawet na obszarze całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

Współdziałając z wybranymi trójmiejskimi deweloperami opracowaliśmy metodologię przygotowania instalacji elektrycznej w budowanych domach i mieszkaniach w taki sposób, aby klient końcowy miał wybór instalacji klasycznej lub inteligentnej już po położeniu okablowania w budynku!

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji przychodni i gabinetów stomatologicznych, a także lekarskich!

promogab_zlozenie

 


Prześlij nam zapytanie ofertowe na adres: norel@norel.gda.pl

Umożliwiamy płatności ratalne na korzystnych warunkach!  

*Oferta skierowana jest do klientów z obszaru województwa pomorskiego. Obszar działania: Elektryk Gdańsk, Sopot, Elektryk Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew, Elbląg, Słupsk, Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna i okolice.
Znajdziesz nas również w serwisach: trojmiasto.pl, alarmy.org a także na facebooku i Oferteo!

 


NOREL - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl
NOREL Ekspertem Oferteo.pl[jeśli nie widzisz emblematu włącz pokazywanie obrazków nad mailem][Emblemat Najlepsi 2018 - włącz pokazywanie obrazków]

Ciekawostka… Najczęściej wyszukiwane w wyszukiwarce hasła branżowe: dobry elektryk, sprawdzony elektryk, polecany elektryk, montaż elektryki, elektryka, elektryk gdańsk, elektryk gdynia, instalacje elektryczne, usługi elektryczne.