KONTAKT

Zadzwoń lub napisz do naszego przedstawiciela i umów się na prezentację naszej oferty.

+48 602 660 880

+48 604 660 110

norel@norel.gda.pl

MÓWIĄ O NAS

„Pragnę podkreślić, że wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością, sprawnie i terminowo. Jakość wykonywanych usług była bardzo wysoka, przy zachowaniu estetyki pracy. ”

Joanna Parulska – Guzewicz, specjalista ortodonta

CERTYFIKATY

FORTEC – certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie telewizji IP

cert_Fortec

Oszczędzaj z FIBARO!

Zestawy mają charakter poglądowy. Twoje rozwiązanie SmartDomu zostanie przygotowane po zapoznaniu się z projektem obiektu i wysłuchaniu Twoich potrzeb i oczekiwań.

– System Inteligentnego Domu jest skalowalny – nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy!
– Oszczędność zużycia prądu i gazu.
– Wygoda i komfort.
– Bezpieczeństwo.
– Intuicyjna obsługa.
– Darmowa aplikacja sterująca.
– Dostępność z każdego miejsca na Ziemi, gdzie tylko złapiesz Internet!
– A co najważniejsze – bardzo szybki montaż w każdym mieszkaniu i domu! Bez kucia i brudzenia. W ciągu paru godzin!

Na każdy zestaw składa się centralny serwer i moduły pozwalające na sterowanie wybranymi elementami (ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, wentylacją, bramami, itd…). Wszystko to zamontowane, podłączone i skonfigurowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i tak, abyś mógł wygodnie sterować własnym telefonem lub tabletem.


 Nr 1. Oszczędzaj prąd i ogrzewanie! Zestaw 4×4 – sterowanie 4 strefami ogrzewania (podłogowe lub grzejniki), 4 lampami z 4 czujnikami ruchu i 4 czujnikami otwarcia okien. Całość w cenie 4990zł netto* z montażem i uruchomieniem:

– Oszczędności rzędu 30%  na ogrzewaniu i zużyciu prądu.

– Dla każdej strefy grzewczej definiujesz harmonogram ogrzewania – w każdym momencie możesz zdalnie zmienić jego parametry. Zmniejszaj moc grzania, gdy nie ma Cię w domu, jesteś w pracy czy wyjechałeś na weekend.

– Ogrzewanie wyłączy się automatycznie przy przewietrzaniu czy otwarciu drzwi balkonowych.

– Zapominasz o wyłączeniu światła? Już nie! Oświetlenie w wybranych pomieszczeniach załączy się automatycznie, gdy do nich wejdziesz i wyłączy po określonym czasie. Wychodząc z domu możesz jednym ruchem wyłączyć wszystkie lampy.

– Wyjeżdżasz? Ustaw tryb symulacji obecności domowników lub zdalnie załączaj wybrane lampy.

– A obsługa? Aplikacja mobilna na smartfon lub tablet, zaprogramowana i opisana dla danego systemu, umożliwiająca zdalne sterowanie indywidualne lub grupowe ogrzewania, oświetlenia, rolet i gniazd, informująca o temperaturze wewnętrznej i zewnętrznej, poziomie natężenia oświetlenia, wykryciu ruchu w wybranych pomieszczeniach, a nawet pozwalająca na sprawdzenie stanu systemu alarmowego, jego zdalne zazbrojenie lub rozbrojenie.

– W cenie otrzymujesz serwer główny systemu w wersji LITE, głowice sterujące zaworami, sterowniki lamp i łączników, czujniki ruchu i otwarcia okien w wybranym kolorze.


Nr 2. Oszczędzaj prąd i ogrzewanie! Zestaw 4×6 – sterowanie 4 strefami ogrzewania (podłogowe lub grzejniki), 4 lampami, 4 gniazdami 230V, 4 roletami z 4 czujnikami ruchu i 4 czujnikami otwarcia okien. Całość w cenie 6990zł netto* z montażem i uruchomieniem:

Oprócz wszystkiego, co otrzymujesz w zestawie 4×4, dodatkowo zyskujesz:

– Sterowanie 4 urządzeniami podłączanymi do gniazd 230V.

– Sterowanie 4 roletami okiennymi zewnętrznymi.

Pamiętaj, że zużycie prądu obserwować możesz na bieżąco! Moduły sterujące gniazdami zmieniają kolor w zależności od poboru prądu. W aplikacji mobilnej zobaczysz, pracę których urządzeń należy zoptymalizować.

– W cenie otrzymujesz serwer główny systemu w wersji LITE, głowice sterujące zaworami, sterowniki lamp i łączników, czujniki ruchu i otwarcia okien w wybranym kolorze, sterowniki gniazd i rolet.


 Nr 3. Oszczędnie, bezpiecznie i komfortowo! Zestaw sterujący całym domem z dodatkowymi czujnikami. Całość w cenie 11990zł netto* z montażem i uruchomieniem:

Oprócz wszystkiego, co otrzymujesz w zestawie 4×6, dodatkowo zyskujesz:

– Sterowanie 4 lampami ściemnialnymi.

– Czujnik zalania (np. do pralni, kuchni, kotłowni).

– 2 czujniki  dymu.

– Wielofunkcyjny pilot sterujący.

– Konfigurację 4 scen (ustawień oświetlenia, rolet, ogrzewania uzależnionego od twojego rytmu dnia, np. scena poranna, do oglądania TV, do relaksu czy „wyłącz wszystko”).

Pamiętaj, że zużycie prądu obserwować możesz na bieżąco! Moduły sterujące gniazdami zmieniają kolor w zależności od poboru prądu. W aplikacji mobilnej zobaczysz, pracę których urządzeń należy zoptymalizować.

Serwer Home Center 2 pozwala na integrację systemu z urządzeniami zewnętrznymi – urządzeniami AudioVideo, stacjami pogodowymi, itp.

– W cenie otrzymujesz serwer główny systemu w wersji HC2, głowice sterujące zaworami, sterowniki lamp i łączników, czujniki ruchu i otwarcia okien w wybranym kolorze, sterowniki gniazd i rolet.


Prezentowane zestawy zostały dobrane pod kątem maksymalizacji stosunku jakości do ceny. Aby uatrakcyjnić ofertę, cena zawiera również korzystny rabat. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego na system dopasowany indywidualnie do Państwa potrzeb!

Możliwość zastosowania stawki VAT 8%.

*Oferta zakłada dostawę, montaż i konfigurację systemów z wykorzystaniem istniejącego okablowania. Sterowanie lokalne wymaga wymiany łączników na wersję dzwonkową (przycisk powracający po wciśnięciu na swoje miejsce). Sterowanie zdalne wymaga dostępności łącza internetowego. Dla klientów z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic.

Prześlij nam zapytanie ofertowe na adres: norel@norel.gda.pl

Umożliwiamy płatności ratalne na korzystnych warunkach!  

Znajdziesz nas również w serwisach: trojmiasto.pl, alarmy.org a także na facebooku i Google+!

Obszar działania: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew, Elbląg, Słupsk, Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna i okolice.